Poslední zobrazené

Gib Co2 Tablety 60ks Gib Co2 Tablety 60ks
349,- Kč
199,- Kč
 

Výrobci / značky

 

Doporučujeme

 

Anketa

Anketa není k dispozici
 

Gib Co2 Tablety 60ks


Gib Co2 Tablety 60ks
Zvětšit obrázek
Cena: 349,- Kč 199,- Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 62302
Výrobce / Značka: Gib industries
Hodnocení: Nehodnoceno

Množství: 
Zpomalení růstu rostlin bývá často způsobené nedostatkem CO2, v nedostatečně větraných pěstebních systémech může být tento nedostatek opravdu závažný problém. CO2 tablety dodávají CO2 přímo kořenům rostlin a významně urychlují
 
Pouze zdravé rostliny jsou schopné přijmout a využít CO2 dodávané těmito tabletami. Během dlouhodobého pečlivého testování výrobce zjistil, že zrychlený růst může způsobovat nedostatek hočíku (Mg). Proto tablety obsahují 1.2% síranu hořečnatého. Tablety uvolňují CO2 do pěstebního roztoku a podporují tak růst. Zdravé rostliny mohou vstřebat mnohem více CO2 než kolik je ho dostupného v atmosféře.
 
Upozornění: Přidávání CO2 těsně před nebo během obdobím bez osvětlení (noc) je zbytečné! Bez světla neprobíhá fotosyntéza. Tablety uvolňují CO2 v průběhu 4 až 6 hodin po aplikaci.
 
Použití: Pro zdravé rostliny (i řízky) dávkujte 1 tabletu na 250 litrů vody. V hydroponických systémech lze tablety přidávat přímo do nádrže s roztokem. Zvýšené dávkování není škodlivé, ale nepřináší žádný další efekt. Zrychlené přidávání lze dosáhnout rozmačkáním CO2tabs ve sklenici vody a následným rozmícháním v pěstebním roztoku, zálivce, hnojivu apod. Doporučené dávkování je 2x týdně během celého růstového období rostlin.
 
Používání CO2 Tabs je ohleduplné k životnímu prostředí a nezpůsobuje žádné poškození rostlinám, domácím zvířatům, ptákům, hmyzu nebo mikroorganizmům. Přidáním CO2 Tabs typicky způsobí mírný pokles pH roztoku, doporučujeme proto věnovat zvýšenou pozornost hladině pH roztoku. Extréně vysoká nebo nízká úroveň CO2 ovlivňuje schopnost rostlin vstřebávat živiny z roztoku.
Napsat hodnocení
Jméno a příjmení:


Komentář: Poznámka: HTML není podporováno!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište kód z obrázku:

Click to Refresh
Další obrázky nejsou k dispozici.
Video není k dispozici.

Growhouse.cz © 2021 - Všechna práva vyhrazena.
Adresa provozovny (e-shopu).